Firma – kilka słów o nas
Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku usług transportowo-spedycyjno-logistycznych. Od 1999 roku sukcesywnie poszerzamy zarówno swój tabor jak i zespół doświadczonych pracowników – ludzi z pasją, dzięki czemu jesteśmy w stanie (świadczymy) zaoferować usługi o najwyższej jakości w transporcie krajowym jak i międzynarodowym
Wiodącymi kierunkami naszej działalności są głównie Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, oraz kraje Beneluxu, transport towarów neutralnych oraz chłodniczych, specjalizujemy się w przewozie m. in. owoców, art. spożywczych, mięsa, leków, automotive. Położenie firmy w Centralnej Polsce pozwala nam w pełni obsługiwać główne magazyny naszych Klientów, a flota znajdująca się na terenie całego kraju umożliwia szereg rozwiązań logistycznych.
Oprócz transportu krajowego i międzynarodowego posiadamy również warsztat, który w pełni pozwala na bieżącą i kompleksową diagnostykę naszego taboru, serwis mobilny 24h, wynajem aut firanek oraz chłodni.   Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów aktualnie jesteśmy na etapie budowy myjni by móc w pełni świadczyć profesjonalne usługi mycia i czyszczenia samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Certyfikaty - potwierdzona jakość